Jak to działa?

Zbierasz znajomych, wybieracie gadżety lub rekwizyty, uśmiech do obiektywu i po kilku chwilach trzymacie w rękach wydrukowane w wysokiej jakości zdjęcia z imprezy. Dzięki Fotobudce pamiątkę z wesela, studniówki czy eventu firmowego otrzymasz jeszcze tego samego wieczoru, a przy okazji zagwarantujesz uczestnikom świetną zabawę! Fotobudka to doskonały sposób na imprezę!

Dla kogo?

Na wesele

Ta niezwykła noc wymaga wyjątkowej oprawy. Fotobudka na weselu to idealne rozwiązanie, by zachęcić gości do jeszcze lepszej zabawy i wygłupów podczas przebierania się i zmiany gadżetów. Nie ma limitu wykonanych zdjęć, więc zdążysz zrobić zdjęcia z najlepszymi przyjaciółmi ze wszystkimi ciotkami i rzecz jasna Drugą Połówką ? Jeśli zechcesz, wydrukujemy także kopię, która trafi do pamiątkowego albumu wraz z dedykacją od Twoich gości.

Na event firmowy

Planujesz imprezę integracyjną dla swoich pracowników albo konferencję promującą nowy produkt? Przygotujemy na tę okazję specjalne gadżety, które uatrakcyjnią wydarzenie i zagwarantują świetną zabawę dla każdego uczestnika, a Twoje logo znajdzie się na każdym zdjęciu wydrukowanym tego dnia przez Fotobudkę. Nie ma dobrej zabawy bez Fotobudki!

Na urodziny

Okrągła rocznica czy 18-tka? Impreza w klubie vs domówka? Nie chcesz zaprzątać sobie głowy robieniem zdjęć z imprezy, a przy okazji szukasz pomysłu na rozruszanie znajomych? A może szukasz prezentu, który sprawi, że właśnie najbliższe urodziny znajomego będą inne niż dotychczasowe? Zamów Fotobudkę na kilka godzin, by urodzinowe przyjęcie było legendarne ?

Na studniówkę

Kolejne dni i noce upływać będą na przeglądaniu notatek i powtarzaniu materiału, dlatego warto ten wyjątkowy wieczór zapamiętać na długo! Fotobudka na studniówce pozwoli zachować emocje i wspomnienia oraz sprawi, że śmiechu będzie całe mnóstwo. Zdjęcie z Fotobudki z wychowawcą to rzecz bezcenna ?

Na inną imprezę

Fotobudka to doskonały pomysł na każdą imprezę firmową czy rodzinne wydarzenie i świetna zabawa dla starszych i młodszych. Wyjątkowe i przygotowane specjalnie na tę okazję gadżety sprawią, że podczas robienia zdjęć będzie wiele radości, a do tego każdy od razu otrzyma pamiątkową fotografię. Zabawa z FotoBudka 007 Upamiętni ten dzień na długie lata, a wspomnienia bezcenne ?