FAQ

Fotobudka to pomysł dla każdej osoby która chce urozmaicić swoje wesele, urodziny, event firmowy albo jaką kol wiek inna imprezę. Zapewnisz swoim gościom niesamowitą pamiątkę. A przecież wiemy, że każdy lubi zdjęcia.

Bardzo prosto! Wystarczy zabrać swoich przyjaciół, wybrać wyjątkowe gadżety i ustawić się do zdjęcia. Po chwili twoje zdjęcia będą gotowe do odbioru w formie papierowej.

Nasz sprzęt dostarczamy Klientom na terenie Śląska, Małopolski, Dolnego Ślaska, Opolskiego oraz całego kraju jak i poza granicami Polski. Przed rezerwacją prosimy o kontakt celem ustalenia indywidualnych kosztów.

Tak! Należy tylko pamiętać, że jest to uzależnione od warunków atmosferycznych. Litery są odporne na krople wody, ale pod żadnym pozorem nie są wodoodporne dlatego przy złych warunkach pogodowych takich jak deszcz czy śnieg litery należy bezwzględnie schować w bezpieczne, suche miejsce!

Natychmiast! Na wydrukowanie zdjęcia potrzebujemy ok. 10 sek.

Nasza fotobudka potrzebuje ok. 2 m2 przestrzeni, aby mogła zagościć na twojej imprezie!

Na każdej imprezie gwarantujemy opiekę naszych animatorów, którzy pomogą twoim gościom świetnie się bawić z naszą fotobudką.

Oczywiście jak najbardziej, nasz konsultant udzieli Państwu wyczerpujących informacji drogą mailową lub telefonicznie oraz przygotuje stosowną umowę, którą należy odesłać listem poleconym lub e-mailem wraz z potwierdzeniem przelewu.

Zwykle trwa to około 20 minut, ale jest to również uzależnione od lokalizacji. TEN SAM CZAS DLA PODŁĄCZANIA LITER LOVE.

Twoim jedynym limitem jest czas, podczas którego można robić zdjęcia. Zdjęcia bez limitu. Przebieramy się i kolejne 😉

Nasze wolne terminy zapełniają się szybko dlatego zalecamy opłacenie zaliczki tak szybko jak to możliwe. Rezerwacji można dokonać drogą mailową lub telefonicznie jednak gwarancją utrzymania terminu jest podpisanie umowy.